Chemický peeling v Českých Budějovicích: Ceny, které vás překvapí
|

Chemický peeling v Českých Budějovicích: Ceny, které vás překvapí

Pokud se zajímáte o kůži a péči o ni, pak byste měli vědět o účincích chemického peelingu. V Českých Budějovicích můžete tuto efektivní proceduru podstoupit za ceny, které vás mile překvapí. Čtěte dál, abyste se dozvěděli o všech výhodách a možnostech chemického peelingu v této oblasti.
Chemický peeling jako efektivní metoda omlazení pleti

Chemický peeling jako efektivní metoda omlazení pleti

Chemický peeling je skvělou metodou pro omlazení pleti, která dokáže účinně bojovat proti vráskám, pigmentovým skvrnám a nečistotám. Tato procedura je stále oblíbenější i v Českých Budějovicích, kde můžete navštívit kvalitní salony s profesionálními kosmetičkami, které vám pomohou dosáhnout krásné a zářivé pleti.

Chemický peeling funguje tím, že pomocí kyselin odstraní odumřelé buňky z povrchu pleti a podporuje regeneraci nových buněk. Tím se zlepší textura pleti, zúží póry a pigmentové skvrny postupně zmizí. Výsledky po chemickém peelingu jsou okamžitě viditelné a pokožka bude vypadat čerstvěji a mladistvěji.

V Českých Budějovicích se ceny za chemický peeling pohybují od **2000 Kč** do **3000 Kč** za jednu proceduru. Samozřejmě můžete využít i balíčkové nabídky, které vám mohou přinést úsporu peněz a pravidelně Vás budou těšit omladzující efekty tohoto zákroku. Neváhejte a objednejte se na svůj první chemický peeling ještě dnes!

Profesionální chemický peeling v Českých Budějovicích

Profesionální chemický peeling v Českých Budějovicích

Vraťte si mládí a krásnou pleť s profesionálním chemickým peelingem v Českých Budějovicích. Naše zkušené specialistky vám nabídnou široký výběr peelingu, který je přizpůsoben vašim individuálním potřebám a typu pleti. Odstraníme nečistoty, zlepšíme texturu pleti a vrátíme jí zdravý a svěží vzhled.

Překvapte se nejen výsledky, ale také cenou našich služeb. Snažíme se našim klientům nabídnout vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. Vyberte si z naší široké nabídky chemických peelingu a dopřejte své pleti tu nejlepší péči, kterou si zaslouží.

Typ Peelingu Cena
Glykolový peeling 1200 Kč
Kyselina salicylová 1500 Kč
Jednorázový peeling 800 Kč

Různé typy chemických peelingů pro různé potřeby

Různé typy chemických peelingů pro různé potřeby

V Českých Budějovicích máte na výběr z různých typů chemických peelingů, které mohou být přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a problémům s pokožkou. Každý typ peelingu má své vlastnosti a účinky, které mohou pomoci s různými druhy pokožkových problémů. Zde je přehled některých dostupných možností:

 • Chemický peeling AHA: Ideální pro odstranění odumřelých kožních buněk a zlepšení textury pokožky.
 • Chemický peeling glykolové kyseliny: Má schopnost proniknout do hlubších vrstev pokožky a pomoci s akné, jizvami nebo hyperpigmentací.
 • Chemický peeling kyseliny salicylové: Skvělá volba pro problematickou pleť náchylnou k akné, díky svým protizánětlivým vlastnostem.

Nezapomeňte se poradit s odborníkem nebo dermatologem, který vám může doporučit ten správný typ peelingu pro vaši pokožku a naučit vás, jak se o ni náležitě starat po ošetření.

Ceny chemických peelingů v salonu v Českých Budějovicích

Ceny chemických peelingů v salonu v Českých Budějovicích

V salonu v Českých Budějovicích si můžete dopřát kvalitní chemický peeling, který vaší pleti dodá nový život. Ceny za tento procedurou se pohybují od 1000 Kč do 3000 Kč, v závislosti na typu peelingu a rozsahu aplikace. Výsledky jsou okamžité a viditelné, vaše pleť bude čistá, hladká a rozjasněná.

Pro klienty, kteří si peeling podstoupí pravidelně, jsou k dispozici výhodné slevy a balíčky služeb. Naplánujte si návštěvu v našem salonu a dopřejte své pleti zaslouženou péči za skvělou cenu! Nezapomeňte si domluvit konzultaci s naším odborným personálem, kteří vám rádi poradí s výběrem vhodného peelingu pro vaši pokožku.

Kvalifikovaní odborníci a bezpečnost procedury

Chemický peeling je jednou z nejoblíbenějších procedur v oblasti kosmetické dermatologie. V Českých Budějovicích můžete absolvovat tuto proceduru za neuvěřitelně překvapivé ceny. Naši kvalifikovaní odborníci mají dlouholeté zkušenosti s chemickým peelingu a zajistí vám bezpečný a efektivní zákrok.

Zde je několik důvodů, proč si vybrat chemický peeling v Českých Budějovicích:

 • Kvalifikovaní odborníci s certifikací v oboru dermato-estetiky
 • Použití kvalitních dermatologicky testovaných produktů
 • Individuální přístup k každému klientovi a poctivé konzultace

Doporučení pro péči o pleť před a po chemickém peelingu

Doporučení pro péči o pleť před a po chemickém peelingu

Vždy je důležité dodržovat správnou péči o pleť před a po chemickém peelingu, aby byly dosaženy optimální výsledky a minimalizováno riziko nežádoucích účinků. Zde jsou některá doporučení, která byste měli zvážit:

 • Před chemickým peelingem:
  • Důkladně si očistěte pleť a odstraněte veškeré make-up.
  • Zabráníte sluníčku a používání solária alespoň 2 týdny před zákrokem.
  • Přestávejte užívat produkty obsahující kyselinu retinovou a benzoylperoxid minimálně týden před peelingem.

 • Po chemickém peelingu:
  • Dodržujte pokyny ošetřujícího lékaře ohledně péče o pleť po zákroku.
  • Používejte hydratační krém a ochranný faktor na pleť, abyste minimalizovali riziko slunečního záření.
  • Neodhánějte se a nedotýkejte se zbavené kůže, abyste minimalizovali riziko infekce.

Jak dlouho trvá rekonvalescence po provedení chemického peelingu

Jak dlouho trvá rekonvalescence po provedení chemického peelingu

V průměru trvá rekonvalescence po provedení chemického peelingu asi 7-14 dní. Během této doby může dojít k zarudnutí pokožky, suchosti, olupování či mírnému otoku. Je důležité dodržovat doporučení ošetřujícího dermatologa ohledně správné péče o pokožku po peelingu, abyste dosáhli optimálního výsledku a minimalizovali možné komplikace.

Pro rychlejší hojení a regeneraci pokožky po chemickém peelingu se doporučuje používat hydratační krémy, ochranné faktory a vyvarovat se přímému slunečnímu záření. Během rekonvalescence je též vhodné vyhýbat se intenzivnímu cvičení, sauně a soláriu, abyste minimalizovali podráždění pokožky a urychlili proces hojení.

Jaké výsledky můžete očekávat po provedení chemického peelingu

Výsledky chemického peelingu se mohou lišit v závislosti na typu pokožky, typu peelingu a počtu provedených procedur. Nicméně, většina klientů může očekávat následující efekty:

 • Vyhlazení jemných vrásek a drobných linek
 • Zlepšení textury pokožky
 • Snížení viditelnosti pigmentových skvrn a jizev

Klienti by si měli být vědomi, že v průběhu hojení pokožky může dojít k mírnému zčervenání a loupání, což je běžná reakce. Je důležité dodržovat pokyny poskytnuté od specialisty a používat vhodné hydratační produkty k podpoře hojení pokožky. V průběhu času mohou být výsledky stále viditelnější a pokožka se postupně zlepšuje.

Závěrečné myšlenky

V tomto článku jsme se podívali na výhody chemického peelingu v Českých Budějovicích a překvapivě nízké ceny, které mohou být pro mnohé dostupné. Tento ošetření může zlepšit stav pokožky a dodat jí zdravý a mladistvý vzhled. Pokud uvažujete o chemickém peelingu, neváhejte a kontaktujte odborníka, který vám poradí a pomůže vám vybrat tu nejlepší možnost pro vaši pokožku. Vaše pokožka si zaslouží ty nejlepší ošetření, tak proč si ho nedopřát?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *