Kontakty

Pokud máte dotazy, nápady na spolupráci, nebo jen chcete zaslat vzkaz, jste na správném místě. Připravte se, že vás obsloužíme s úsměvem (i když ho přes email neuvidíte).

Jak nás můžete kontaktovat

Pro všechny vaše dotazy, návrhy a možná i pochvaly (kdo ví?) nás můžete kontaktovat přes email na adrese: admin@kosmetika-praha.eu. Slibujeme, že na každý email odpovíme rychleji než se změní ministr zdravotnictví!


Zásady ochrany osobních údajů

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci Často kladených dotazů na našem webu Kosmetika-Praha.eu! Zde najdete odpovědi na otázky, které nás nejčastěji zajímají. Pokud zde nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám pomohli, a to i když se jedná jen o to, zda je lepší používat rtěnku nebo lesk na rty!

Ano, vždy hledáme nové talenty. Pokud máte zájem o psaní článků, pošlete nám vzorek vašeho psaní na admin@kosmetika-praha.eu.

Vaše názory nás zajímají! Zpětnou vazbu můžete zaslat přímo pod článkem v sekci komentářů nebo nám ji poslat na e-mail.

Máte-li nápad na zajímavé téma, které byste u nás chtěli vidět, neváhejte nás kontaktovat. Vaše nápady nás inspirují!

Ano, velmi rádi zvážíme všechny návrhy na spolupráci. Prosím, pošlete nám detaily vašeho návrhu prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře.

Na našem webu najdete také kontaktní formulář. Je to rychlý a snadný způsob, jak nám zanechat zprávu. Ať už máte dotaz nebo chcete sdílet svůj oblíbený bezlepkový recept, těšíme se na vaše zprávy.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800